• Ново
Најлон Повлече Справи со Навој Дупки, Правоаголник Зафат, Црна Мат Финиш, 7-3/64 Центар до Центар, 1-31/32 Проекција, 5/16 Зафат Големина, Завртка 5/16-18 (Пакување од 2)

Најлон Повлече Справи со Навој Дупки, Правоаголник Зафат, Црна Мат Финиш, 7-3/64 Центар до Центар, 1-31/32

DEN 1082.88
Залиха

Износ

Тема длабочина : 0.35".Хардвер вклучени : нема.Завртки вклучени : нема.Планината тип : навој дупки.Завртка големина : 5/16"-18. Кабинет "U" се справува со прислушувани влошки.Натамошно подобрување на ергономски стил на нашите МФ кабинет "U" рачка, ние имаме развиено MFB рачка за да им даде на овој стил поширок спектар на можности за монтажа.Максимална отпорност на топлина од најлон пластични : 110 степен C (230 степен F).Ro HS Согласност.Се справи со : стаклени влакна засилен пластика, најлон, мат финиш со прислушувани инсерти за монтажа.Прислушувани внесува : месинг, моделирани во.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Алуминиум Метрички се Повлече Справи со Навој Дупки, Правоаголник Зафат, Црна Прав Обложени Заврши, 160mm Центар-да-Центар,
  • Ново

Алуминиум Метрички се Повлече Справи со Навој Дупки, Правоаголник Зафат, Црна Прав Обложени Заврши, 160mm Центар-да-Центар,

DEN 154.56

Тема длабочина : 10мм.Хардвер вклучени : yes.Завртки се вклучени : yes.Планината тип : навој дупки.Завртка гол�