• Ново
Clinique Допир База Очи #10 Платно 1.2 g

Clinique Допир База Очи 10 Платно 1.2 g

DEN 572.40
Залиха

Износ

Совршен допир база за твоите очи, во голема мера го задржува крем за очи сенка во место Насочите текстура глајд модели лесно на примената Овозможува лесен-за-се применува и лесен-за-носат придобивки Погоден за сите типови на кожа, дури и чувствителни очи Ophthalmologist-tested Product Линија : Clinique - Боја на Очите - Допир База Eyes Product Големина : 1.2 g.

Декларирани својства

Најдобри предлози