• Ново
12 Боја Мини Сенки Стап, Мат Metalic Shimming Specular Сенки Сјајот Во Прав Сенки Око Шминка Сенки Лага Копринени Пенкало (Б)

12 Боја Мини Сенки Стап, Мат Metalic Shimming Specular Сенки Сјајот Во Прав Сенки Око Шминка Сенки Лага Копринени

DEN 47.76
Залиха

Износ

Овој производ е составен од различни минерални прав мултифункционален шминка сенката за очи.На silty текстура е нежна и деликатна и лесно да дамка.Таа е богата со негување и навлажнувачки фактори да се направи вашата убавина повеќе Здравје и светли.Исклучителен дизајн, целосна функции, може да се сретне вообичаените шминка и професионална шминка дизајн потреби.На колокација на различни бои може да се алоцираат ефект на боја, што дава различни индивидуален карактер!.Да се ЗАДОВОЛАТ ПОТРЕБИТЕ НА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : Ова лице бојата погоден за забава тематските партија, фенси се облекуваат за партијата ноќта на вештерките забава, роденден, обоени цртање настава, спорт сликарство, и др.Лесно да се шминка!Без иритација на кожата! 9 боја во пакет, 3 стил за да изберете!Големина на : 9.2*4.2*3.7 cm Packagin Содржина : 1 PC Сенки Set Note: По тестирање, ние пронајдени се уште има околу 3-5% од прав-базирани козметички како што сенката за очи ќе бидат оштетени за време на долгиот пат на меѓународен испорака, без разлика колку внимателно ние спакувани нив.Освен контактирајте со нас за помош или тврдат дека вашата штета, тука е корисен совет за реформирање на оштетени прав-базирани шминка во нова.Се мешаат прав со неколку капки на лекови и алкохол.Израмните прав компактен со малку притисок.Оставете го за еден ден, и алкохол ќе се испарува целосно, а потоа го направи-up ќе бидеме добри како нова.

Декларирани својства

Најдобри предлози