• Ново
BOBBI BROWN СЕНКАТА ЗА ОЧИ LUXE БОГАТА СКАПОЦЕН КАМЕН КРАЛСКАТА SAPPHIRE

BOBBI BROWN СЕНКАТА ЗА ОЧИ LUXE БОГАТА СКАПОЦЕН КАМЕН КРАЛСКАТА SAPPHIRE

DEN 827.76
Залиха

Износ

Сјајни, огледало-сјај сенката за очи.Интензивна нови Сенката за Очи Luxe формула со мултидимензионално бисерна пигменти да се даде очи сјајни, огледало-сјај ефект кој трае до 8 часа, без creasing или исчезнува.

Декларирани својства

Најдобри предлози