• Ново
Број 4 de Fleurs Temps Volumizing Шампон 64 оз Н 4

Број 4 de Fleurs Temps Volumizing Шампон 64 оз Н 4

DEN 1728.00
Залиха

Износ

Premeasured пумпа фармацевт ви овозможува да се утврди соодветна доза за вашата коса должина и тип.Витамин Б5 ја зајакнува косата состојба.Течни Виталност Комплекс (Acai Бери, Hibiscus, Mangosteen, Витамин В) Содржи моќен анти-стареењето својства кои се промовира и зајакне младешка виталност.Богата со антиоксиданси.Течност за Одбрана Комплекс (Burdock Корен, Улонг Чај, Ирски Мов, Растителни Протеини) Хидрира и ја зајакнува.Поправки штета, ја обновува и враќа.Помага во заштита од штетните ефекти на топлина стил, хемиска обработка и фактори на животната средина.Течни Vibrance Комплекс (Black Currant, Јогурт од Соја, Алги, Yerba Мате) Nutritive на косата и скалпот, moisturizes и го подобрува сјај.Содржи мешавина на витамини и минерали да се врати природната vibrancy.Боја заштита.Течни Чистота Комплекс (Lemongrass, Gooseberry, Органски Овес, Златен Печат) Нежно чисти и ја чисти и без одземање.Сулфат-слободни.Ја елиминира start-up и за животната средина, отровите, додека за заштита на бојата и природен сјај.Број 4 de Fleurs Temps Volumizing Шампон создава зголемена коса лифт додека се полни во косата вратило позитивни и негативни експлозии кои се одвратат во едни со други.

Декларирани својства

Најдобри предлози