• Ново
Дизајн Essentials Неутрализирање Климатизација Шампон со Маслиново Масло, Мед и Млеко Протеини 32 Оз

Дизајн Essentials Неутрализирање Климатизација Шампон со Маслиново Масло, Мед и Млеко Протеини 32 Оз

DEN 910.80
Залиха

Износ

Она што е овој производ?Неутрализирање Климатизација Шампон е со високи перформанси формула развиена за да се неутрализира и состојбата на косата по релаксација.Повеќе информации : Тоа ги отстранува сите траги на хемиски остатоци (боја на индикатор) и помага да се врати косата на својата нормална p H ниво.

Декларирани својства

Најдобри предлози