• Ново
iqra Seren Екстра Благ Шампон 200ml

iqra Seren Екстра Благ Шампон 200ml

DEN 1110.00
Залиха

Износ

Анти-првут Шампон.Навлажнувачки Шампон.Идеален За : : Жените.Штета Поправка.Сите Типови Коса.Seren екстра благ шампон е нежно чистење на косата, има благ шампон база со екстра климатизација ефект.Seren екстра благ шампон нежно чисти косата оставајќи свиленкаста, мазна и жив.Заштита на косата од штетните УВ зраци.Мешавина на климатизери ја прави косата мазна и frizz-слободни и тоа е лесно да се detangles коса.Како Seren екстра благ шампон е многу нежна, тоа може да се користи секојдневно и редовно за подобри резултати.Тоа е достапна во 100 ml пакет.Индикации : Тоа е идеален за сите видови на коса третманот и да се користат за сува коса и скалп.Насоки : директна апликација на средството за смекнување на косата на мокра коса и масирајте во скалпот.Пенливата и исплакнете темелно.Повторете го овој чекор, ако сакате.Користете редовно за најдобри резултати.Да се избегне контакт со очи и ако тоа се случува веднаш исплакнете.Состојки : Polycot-10, Мешавина на климатизери, Lecithin, Амино киселини.

Декларирани својства

Најдобри предлози