• Ново
2 ПАРЧИЊА Pram Кука за Полнење Кабриолет Клипови Универзална Безбедна Кабриолет Шетач Pushchair Клипови

2 ПАРЧИЊА Pram Кука за Полнење Кабриолет Клипови Универзална Безбедна Кабриолет Шетач Pushchair Клипови

DEN 480.00
Залиха

Износ

Држете го вашиот промена торба, книга кеси, ручек кеси, палта, играчки и валкани nappy кеси.Со едноставен велкро на рака, тие се супер лесен за употреба - се повлече велкро освен и да се закачите на било каде ви треба за вашиот кабриолет, на пена рачка или директно на шетач рамка.71g Package Including2 компјутери Pram Куки.УНИВЕРЗАЛНА И ПРИЛАГОДЛИВИ : Нашата корисна 2 пакет pram куки се великодушни ремени кој ќе одговара на сите добро познат buggies, pushchairs или колички, па нема потреба да се грижите дали тоа ќе се вклопи во твое.СОВРШЕН КАБРИОЛЕТ GADGET : Корисни, разновиден клипови, да ви даде дополнителни раце кога надвор со вашето бебе или дете.Не е голема и гломазна, тие може да се чуваат во вашиот џеб или торба за подготвени за секогаш кога ќе ви треба дополнителна помош.Поп вашиот предмети на јадицата, па може да се концентрира на навигација на вашата шетач.

Декларирани својства

Најдобри предлози