• Ново
SALUTUY Шетач Кука Клип, 360‑Степен Ротација Бебе Шетач Виси Куки Се Користи за Долго Време Силни за Шопинг Коли за Колички инвалидски Колички 01

SALUTUY Шетач Кука Клип, 360‑Степен Ротација Бебе Шетач Виси Куки Се Користи за Долго Време Силни за Шопинг

DEN 263.76
Залиха

Износ

Бебето шетач кука е изработен од ABS пластика, која е силна и може да се користи за долго време.Сите производи се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред пратката.8 во Пакет Листата : 5 x Stroller Hooks Note : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. 【Кука и Јамка сврзувачки елементи Дизајн】На шетач организатор кука клип усвојува кука и јамка сврзувачки елементи дизајн го прават овој кука е едноставен за инсталација и отстранување на шетач.

Декларирани својства

Item Type:
Stroller Hooks
Material:
ABS, polyester
Unfold Size:
Approx.16 x 2cm / 6.3 x 0.8in
Package List:
5 xStroller Hooks :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.All products have been inspected and packed in good condition before shipment. :

Најдобри предлози