• Ново
Полиестер Shim Акции Состојба, Одделение, 0.0050 Дебелина, ±5% Дебелина Толеранција - пакет од 5

Полиестер Shim Акции Состојба, Одделение, 0.0050 Дебелина, ±5% Дебелина Толеранција - пакет од 5

DEN 631.20
Залиха

Износ

Објект - Shim Акции - Shim Акции Состојба.Shim Материјал - Полиестер.Shim Дебелина - 0.0050".Дебелина Толеранција - +/-5. Shim Ширина - 5".Полиестер Shim Акции Состојба, - Одделение, 0.0050' Дебелина, 5% Дебелина Tolerance Features Ширина Толеранција - 0.0625" Shim Должина - 20" Должина Толеранција - 0.0625" Shim Темперамент - Не Оценет Темп.Опсег (F) - -90 до 300 Боја - Сина Компресира До - 1 Влага Апсорпција - .08 Апликација - се Користи За Место Во Конвенционалните Централа Нуклеарна Централа Нафта И Гас Рафинерии И Desalinization Проекти Каде Отпорност на Корозија И Цврстина Се Потребни.

Декларирани својства

Најдобри предлози