• Ново
DIY Шминка Палета, Козметички Шминка Случај Сенката за Очи Кутија Преносни Приказ за Роденденски Подарок за Кармин за Blusher

DIY Шминка Палета, Козметички Шминка Случај Сенката за Очи Кутија Преносни Приказ за Роденденски Подарок за

DEN 912.00
Залиха

Износ

DIY Магнетни Шминка Палета : Не само како палета сенки, палетата на бои ќе го поедностави вашиот комплет, и ќе ви овозможи да се прилагодите палетата на бои за вашата работа.Совршен Подарок : сенката за Очи кутија е совршен подарок за професионалци, убавина љубовници, шминка уметници, сопруги, девојки, дами, родендени, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, итн.9 во Пакет Листа : 1 x Empty Шминка Палета.DIY Магнетни Шминка Палета : Не само како палета сенки, палетата на бои ќе го поедностави вашиот комплет, и ќе ви овозможи да се прилагодите палетата на бои за вашата работа. Преносни : На сенки палета е многу погодно да се стави во торба кога патуваат, и не заземаат многу простор.Функција : 1. Совршен Подарок : сенката за Очи кутија е совршен подарок за професионалци, убавина љубовници, шминка уметници, сопруги, девојки, дами на родендени, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, итн. Практична настава : преносни шминка лента е многу погоден за прикажување и лесно споредба на козметика, патување, дом, и секојдневна употреба.Широка Примена : може да се соберат вашите омилени eyeshadows, кармини, blushes, прав, и да ги чува во метал железо коцки.Спецификација : Предмет Тип : Празни Шминка Palette Material : PUProduct Големина : Прибл. Широка Примена : може да се соберат вашите омилени eyeshadows, кармини, blushes, прав, и да ги чува во метал железо коцки.Практична настава : преносни шминка лента е многу погоден за прикажување и лесно споредба на козметика, патување, дом, и секојдневна употреба.Преносни : На сенки палета е многу погодно да се стави во торба кога патуваат, и не заземаат многу простор.

Декларирани својства

Item Type:
Empty Makeup Palette
Material:
PU
Product Size:
Approx. 10 x 10cm / 3.9 x 3.9in
Package List:
1 xEmpty Makeup Palette :

Најдобри предлози