• Ново
Merci 11 - Гроздобер Врежана се Зголеми Дизајниран Огледало, Ретро Овална Козметички Декоративни Ретровизори-10 x 7.5

Merci 11 - Гроздобер Врежана се Зголеми Дизајниран Огледало, Ретро Овална Козметички Декоративни Ретровизори-10

DEN 479.76
Залиха

Износ

МАТЕРИЈАЛ огледалото е направен од висок квалитет насликани поли смола, животната средина и безбедно, лесни, и издржливи.На high-definition јасно огледало обезбедува јасност и не изопачен одраз.ГРОЗДОБЕР ФЛОРАЛНИ ДИЗАЈН-гроздобер флорални дизајн шминка огледало со врежана шема околу огледало.Јасно огледало да те види детали на вашето лице, без дисторзија, жените користете огледало за да ја обновите својата шминка.ДОБАР ПОДАРОК-Големи дарови / подарок за куче љубовник, мајка, пријателка, ќерка, пријател, колега или било какви посебни лице може да се мисли на.Прифатлива изненадување за Роденден, Вљубените дена, Божиќ, денот на Благодарноста, Нова Година и сл. 100% Гаранција за Квалитет на Производот-За донесување на нашите клиенти најдобри даваме 100% гаранција за квалитет, како и задоволни димензија.Искрено се надевам да се донесе нашите клиенти најдобрите уметнички дела/подарок во светот!.ГОЛЕМИНА-10 инчи x 7.5 инчи со трајни застане.Гроздобер Врежана Се Зголеми Дизајниран Огледало.

Декларирани својства

Најдобри предлози