• Ново
3dRose Anne Marie Baugh - Божиќ - Современа Црна и Бела Слика На Акварел Новогодишни Елки - 2 приклучок во штекер капак (lsp_325424_6)

3dRose Anne Marie Baugh - Божиќ - Современа Црна и Бела Слика На Акварел Новогодишни Елки - 2 приклучок во

DEN 334.80
Залиха

Износ

Димензии (во инчи) : 3.5 W x 5 Х Направени од силен, издржлив отпорно на гребење на метал.Вклучува појавување на завртки.Високо сјаен финиш.Лесно да се чисти.Современа Црна и Бела Слика На Акварел Новогодишни Елки Светлина Прекинувач Поклопец се направени од издржлив отпорен на гребење на метал дека нема да избледи, чип или кора.Одликувајќи се со високо сјаен финиш, заедно со појавување на завртки го прави овој покрие совршен завршувањето на допир.

Декларирани својства

Најдобри предлози