• Ново
EDx-1T-RR Dillon EDxtreme Dynamometer со Две Окови Светлото Радио Излез 2 500 lbf Капацитет - 36189-0035

EDx-1T-RR Dillon EDxtreme Dynamometer со Две Окови Светлото Радио Излез 2 500 lbf Капацитет - 36189-0035

DEN 724.80
Залиха

Износ

Guesswork не е прифатливо неуспехот не е опција.Кога имате луѓе кои работат околу висока напнатост кабли и масовни товари, нема простор за грешка.Вие треба да имаат целосна доверба во сила и точноста на вашиот мерење алатки.

Декларирани својства

Најдобри предлози