• Ново
Фанки Junque Преголеми Slouchy Beanie Бесконечност Шамија Texting Ракавица Соодветен Сет

Фанки Junque Преголеми Slouchy Beanie Бесконечност Шамија Texting Ракавица Соодветен Сет

DEN 1079.76
Залиха

Износ

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Овие супер меки и топли капи и ракавици се 100% акрил.ОДЛИЧЕН ИЗГЛЕД : Останат топли и трендовски со овие slouchy поврзана преголеми врзани beanie, руно наредени ракавица, и бесконечност шамија снопови, особено во ладни зимски временски услови.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ : Една големина.Машина За Миење.КОГА ДА се НОСАТ : Совршен пар да карпа во текот на есента, зимата, празниците сезони, па дури и кул пролетта дена.25" (широк во зглобовите).Машина перат.Ракавици мерка околу 8.Изгледа одлично со џемпери, cardigans, капути, јакни, tees, тенкови, слоеви и повеќе.Остане топол одење во центарот на градот со вашите девојки или да се има надвор забава со вашите деца!Останете во комплет со овој елегантен изглед кога се на отворено, пешачење во планините, campfires, одмор шопинг, одење околу вашето училиште кампусот, трчање, скијање, сноубординг, уметничко лизгање, риболов, canoeing, и градење на снежен човек.Јамка околу и лесно паднала за совршено се вклопуваат во секое време.Можете дури и може да rock овој стил lounging во вашите пижами.Преголеми шапка мерки 9" долги од 10" широк лежи рамно додека редовни мерки се вклопуваат 8" долго време од 9" широк.Висат да се исуши.75" (долго) x 3.Се подготвени да се остане топла, пријатна и модерен сите зимски долго со овие симпатична појавување beanie и бесконечност шамија групи!Совршен за Божиќ подарок или роденденски подарок.Шамија мерки околу 28.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Smartwool Печ Beanie
  • Ново

Smartwool Печ Beanie

DEN 840.00

Направени во САД или Увезуваат.Одговорни За Собирање : Рециклирани / Repurposed.Материјал : 55% merino волна, 45% рец

Smartwool Печ Beanie
  • Ново

Smartwool Печ Beanie

DEN 840.00

Направени во САД или Увезуваат.Одговорни За Собирање : Рециклирани / Repurposed.Материјал : 55% merino волна, 45% рец