• Ново
28 Инчи Beanie Шапка со Долга Кадрава Коса Прилог Slouchy Поврзана Маскирани Перики, Синтетички Долга Брановидна Коса Beanie Капа за Жените Перика Капа со Коса

28 Инчи Beanie Шапка со Долга Кадрава Коса Прилог Slouchy Поврзана Маскирани Перики, Синтетички Долга Брановидна

DEN 479.28
Залиха

Износ

【Спецификација и Материјал】28-инчен плетени капа со долга права коса.На перика е направен од високо-квалитет синтетички високи-температура свила влакна.Целосна, мека и висок квалитет.На плетени капа е еден неврзан црна стил, мека и дише.Answer : ___________________________ Note : Ова плетени капа со волна не е пренослив. 【Брз Фризура】На плетени капа е мека, дише и еластична, погоден за повеќето главата форми.Лесно прилагодување, совршено се вклопуваат.Можете брзо да се стави перика капа и оставете.Најлесната работа некогаш!Оваа плетени капа исто така, може да се задржи главата е топло, особено погоден за есен и зима. 【Погодно Фризура】Тоа ќе ви даде нов поглед во само неколку секунди.Права коса може да се земе вашиот изглед за да на следното ниво.Се вклопуваат во вашата косата природно, никој не ќе знае што се носи перика шапка .На перика ќе се користи за долго време под соодветна грижа. 【Топло & Мода】Оваа волнени капи е мека, топла и стилски.Лесно да се одговара на сите жени есен и зима облека.Во ладно време, овој стилски плетени beanie ќе го задржи главата и ушите топло.И младите стил на дизајн прави да изгледа повеќе енергија. 【Одличен Подарок】Ова е добар избор за вашиот Денот на Вљубените подарок!Тоа е погоден за партиите, датуми, концерти, фустан-up прозорци, свадби, спорт, секојдневно носење, carnivals, ноќта на Вештерките, костим cosplay, итн.Тоа е исто така многу погодни за хемотерапија за пациентите.

Декларирани својства

Најдобри предлози