• Ново
ТОПЛИНА НОСИТЕЛИТЕ - Жените Топлинска Руно Кабел Поврзана Зимска Шапка 3.4 Tog - Една Големина

ТОПЛИНА НОСИТЕЛИТЕ - Жените Топлинска Руно Кабел Поврзана Зимска Шапка 3.4 Tog - Една Големина

DEN 479.76
Залиха

Износ

Детали за производот - Буци, топла и мека. - Топлина Носители Предиво. - Топлина Ткаење Обвивка.Топлина Носители Предиво – Специјално развиени за топлинска предиво обезбедува високи перформанси изолација од студ со супериорен влага дишење способности.Топлина ткаење поставата – Heat Weaver изолација е кадифен крзно-како термичка обвивка дека maximises износот на топол воздух се одржа во близина на кожата.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Smartwool Печ Beanie
  • Ново

Smartwool Печ Beanie

DEN 840.00

Направени во САД или Увезуваат.Одговорни За Собирање : Рециклирани / Repurposed.Материјал : 55% merino волна, 45% рец