• Ново
Класичен англиски Карирани Beanie Поврзана Капи-Мека Топло Унисекс Врзани Топло&Мека Стилски Капи за Ладно време

Класичен англиски Карирани Beanie Поврзана Капи-Мека Топло Унисекс Врзани Топло&Мека Стилски Капи за Ладно

DEN 335.76
Залиха

Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил.Увезени.Еластична затворање.Рака Мие Само. 【Големина】шапка ширина 19.5 cm/ шапка висина 20cm/ обод шапка ширевте висина 27cm. 【Производ вовед】Направен од 100% супер меки акрил, меки и удобни, со еластичност и надградливоста.Покрај тоа, гребенот на шапка може да се здипли надолу за да ги покрие ушите и е во функција на одржување на топло.Погоден за сите раководител видови, светлината и не е лесно да се промени, лесно да се носат. 【Применливи сценарија】Поврзана Beanie се погодни за секојдневниот живот.Постојат многу бои за да го изберете, кои може да бидат заменети со сите видови на облека.За активности на отворено, плетени капи се најдобар избор за скијање, сноубординг, создаваат, уметничко лизгање и други спортови. 【Подарок】Beanies може да се користи како добар подарок за роденден, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ и Нова Година. 【Перење инструкции】Рака мие шапка со топла вода; се препорачува да се стави во торба за перење за машина за перење за да се избегне деформација и оштетување на шапка; не кајгана шапка.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Декларирани својства

Најдобри предлози