• Ново
Smartwool Печ Beanie

Smartwool Печ Beanie

DEN 840.00
Залиха

Износ

Направени во САД или Увезуваат.Одговорни За Собирање : Рециклирани/Repurposed.Материјал : 55% merino волна, 45% рециклиран полиестер.Стил : ткаенината beanie.Анти-Мирис : природни атрибут на merino волна.Активност : случајни.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Smartwool Печ Beanie
  • Ново

Smartwool Печ Beanie

DEN 840.00

Направени во САД или Увезуваат.Одговорни За Собирање : Рециклирани / Repurposed.Материјал : 55% merino волна, 45% рец