• Ново
JINYIWJ Зимска шапка Прекрасна Мода Малку Мечка Форма Уши Кадифен Зимски Капи за Жените Продолжување Шамија Капи Девојка се Шири Топлината Женски Шапка (Боја : Кафена,

JINYIWJ Зимска шапка Прекрасна Мода Малку Мечка Форма Уши Кадифен Зимски Капи за Жените Продолжување Шамија

DEN 1163.52
Залиха

Износ

JINYIWJ"мека зимски капи може да се задржи вашата ушите и главата топло, совршен за активности на отворено, како што се аикидо, трчање, уметничко лизгање, велосипедизам, ангажманот, скијање, планинарење, шетање на кучето, или само потрага стилски итн.држи главата топло прикривање на ушите и ви држи атмосфера под капа.класичен дизајн додава уште една светла точка на облека кога се носи, да те направи стилски и фаќање на око, се совпаѓа со било гардероба како cardigans, шалови, leggings или други неформални облека.шапка одговара за двете адвокатско и женска со еластичен влакна за удобност, погоден за повеќето луѓе главата големина.Дизајн со убава пакет, тоа се најдобрите подароци за твојот татко, мајка, партнери, девојки, него или неа, кога ладно време доаѓа.Зимски капи за мажите и жените може да биде одличен подарок за Божиќ,денот на Благодарноста Дена, Семејството Партии и Пријател.".Вкупна должина : 255cm One страна Должина 75см,anothet страна должина 150cm Uses : Outdoor Applicable луѓе : Unisex Style : Casual Note : Мека рака wash Package Содржина : 1 Сет Шапка Шамија Ракавици Сет.

Декларирани својства

Најдобри предлози