• Ново
NYFASHION101 Преголеми Baggy Slouchy Дебели Зимски Beanie Шапка

NYFASHION101 Преголеми Baggy Slouchy Дебели Зимски Beanie Шапка

DEN 359.52
Залиха

Износ

100% Акрил.Една големина одговара на повеќето. 100% акрил.Преголеми опуштеност.Манжетната beanie.Унисекс.Една големина одговара на повеќето.Различни бои.Преголеми опуштеност.Манжетната beanie.Унисекс. 100% акрил.Една големина одговара на повеќето Различни бои Преголеми опуштеност Ткаенината beanie Унисекс 100% акрил.Детали 1 : Ткаеше мека кабел поврзана Детали 2 : Капа врвот запечатување детали Детали 3 : Автентични В. В логото печати на велур Детали 4 : Ребрести Гребенот Поврзана Директно Боја Напомена : Поради ограничувања на набљудувачите и хардвер, бои на екранот не може да биде целосно точна репродукција на вистинскиот производ.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Brixton Heist Beanie
  • Ново

Brixton Heist Beanie

DEN 456.00

100% Акрил.Направен во САД.Не Затворање затворање.Рака Мие Само.Brixton пати етикета.Направен во САД 100% акрил.