• Ново
Chi Omega Чи О Писмо Шапка

Chi Omega Чи О Писмо Шапка

DEN 668.40
Залиха

Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Удобно Шапка – Вие ќе бидете во можност да се носат капи на целиот ден, удобно.Бејзбол Стил Капа – Дали си работат на отворено или присутните попладне фудбалот се игра на сончев ден, безбол стил капа ќе го задржи на сонцето надвор од вашите очи.Стилски Дизајн – Со низок профил на бејзбол капа и прилагодливи затворање на бендот, капа има стилски изгледа дека може да се носи насекаде.Висок Квалитет на Производот– Можете да им верувате на квалитетот на сите наши производи, како што сте биле продажба на интернет за повеќе од 20 години со одлични услуги на клиентите.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ - Ова Greekgear производ е официјално лиценцирани.Ова значи дека вашата група има одобрено на овој производ и дизајн.Ние им даде дел од продажбата назад кон организацијата.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Chi Omega Писмо Капа!Сега можете да ги прилагодите на вашите сопствени sorority капи!Овие капи се најдобар квалитет, ниска профил капи на располагање!Тие се направени од издржлив 100% памук со низок профил, удобно се вклопуваат и прилагодливи затворање бенд!.

Декларирани својства

Најдобри предлози