• Ново
ТОПЛИНА НОСИТЕЛИТЕ - Женска Дебели Поврзана Термички Зима и Топло Beanie Шапка со Пом Пом

ТОПЛИНА НОСИТЕЛИТЕ - Женска Дебели Поврзана Термички Зима и Топло Beanie Шапка со Пом Пом

DEN 479.76
Залиха

Износ

Надворешниот : 100% Акрил; Надеж : 100% Полиестер.Машина За Миење.На располагање во многу бои со дебели буци кабел поврзана предиво и руно предиво обвивка.Топлина Носители Предиво - Нашето специјално развиени за топлинска предиво обезбедува високи перформанси изолација од студ.Топлина Ткаење Поставата - Оваа изолација е кадифен руно термичка обвивка дека maximises износот на војната.Се претвори Врз Ткаенината - Додава некои традиционални, стилски се претвори во текот ткаенината за да додадете некои стил оваа зима додаток.Пом Пом - Со големи меки пом пом на врвот на капа оваа шапка дава совршен зимски време изгледаат и се чувствуваат.

Декларирани својства

Најдобри предлози