• Ново
Плетени Помеша Чиста Боја Едноставно и Удобно Тенка Капа со Сомот Skullies Есен Секојдневен Beanie Шапка

Плетени Помеша Чиста Боја Едноставно и Удобно Тенка Капа со Сомот Skullies Есен Секојдневен Beanie Шапка

DEN 933.60
Залиха

Износ

Повеќе дише кога носат, погоден за пролет, есен и зима.Еластична затворање.Шефот на турнеја : 56-60cm/22.Дише и удобно : опуштеност beanie капа е изработена од полиестер, памук и elastane.Доволно должина за да се покрие ушите, држи главата и ушите на топло, на сите времиња.Една големина одговара на повеќето : секојдневен стил овозможува капи погоден за мажите и жените, еластична и е погодно да се стави на и полетување.Големина : Една Големина Одговара На Повеќето.Произведено во САД или Увезуваат.Beanie шапка постои склоплива работ да се прилагоди на должината.Лесен и еластична : секој шапка е многу светлина и нема да донесе повеќе тежина дури и ако носиш нив за долго време, дојде со убаво еластичноста и одговара на главата, без притисок, добри зима додатоци за вашите семејства и пријатели.Еластична затворање Удобно да се носат : нашата зимски топло преголеми черепот капаците се направени од квалитетен материјал, еластична и удобна, лесна и мека, кој здрав нишка и тесни плетење со добра флексибилност, нема да влијае на вашата коса стил, ќе ви даде шик носи искуство Шик дизајн : на slouchy поврзана beanie шапка усвојува двоен слој за дизајн во полна боја, слобода и наредени beanie капа нема да предизвика непријатност, топло, пријатно и удобно да се носат, на едноставни и стилски изглед со убаво плетење е полесно да се поклопува со секојдневен облека.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Brixton Heist Beanie
  • Ново

Brixton Heist Beanie

DEN 456.00

100% Акрил.Направен во САД.Не Затворање затворање.Рака Мие Само.Brixton пати етикета.Направен во САД 100% акрил.