• Ново
WEEDKEYCAT Одбојка Чукање на срцето Топло Beanie Капи за Мажи Жени Черепот Капа Сите Печати Мода

WEEDKEYCAT Одбојка Чукање на срцето Топло Beanie Капи за Мажи Жени Черепот Капа Сите Печати Мода

DEN 263.76
Залиха

Износ

100% Полиестер.Произведено во САД или Увезуваат.Материјал : полиестер,лесни,еластична,топло,удобно се чувствуваат.На beanies шапка е топло и пријатно за студена зима.Големина : симпатична beanie капа е дизајн за унисекс мажи жени и двете.Дизајн : топла beanie шапка е дизајн со целиот модел печатени.Класичен основниот стил капа е костим за секоја прилика,повеќето погодна за отворен пролет и зима,обезбедување чувство на топлина и удобност.Прилики и Чиста : печатени beanie шапка за мажи жени е погодна за отворен спортски,секојдневно носење,референци,патува,затворен во пролет и зима,итн.За чистење,укажуваат на тоа рака мие со ладна вода со слични бои,сува ниска топлина.Квалитет : Ние сме многу убедени во нашата симпатична модел beanie шапка и може да се купи нив, без грижи.Ако имате било какви проблеми со квалитетот,pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Кориснички Зима Beanie Шапка Топло Черепот Капа Порибување е еластична,удобно за секојдневно носење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Brixton Heist Beanie
  • Ново

Brixton Heist Beanie

DEN 456.00

100% Акрил.Направен во САД.Не Затворање затворање.Рака Мие Само.Brixton пати етикета.Направен во САД 100% акрил.