• Ново
ASmileIndeep 20 Безбол Се Прикаже Случај Кабинет Носителот На Сивата Кутија Спортски Колекција Складирање

ASmileIndeep 20 Безбол Се Прикаже Случај Кабинет Носителот На Сивата Кутија Спортски Колекција Складирање

DEN 2032.80
Залиха

Износ

Само да се Прикаже Случај, Baseballs НЕ се ВКЛУЧЕНИ.Оваа baseballs сенка кутија има отстранлив цврстата 20 складирање рек полиците со сечат дупки веќе.Задната страна имаат метални стојат така Што може да се монтира на ѕид или можете да ги красат на маса, биро, публикации.Димензии : 16.Без клуч, тоа едноставно заклучување на ув заштита акрилик врата со две клип фаќа, се создаде елегантен приказ со овој одличен приказ на случај.Димензии : 16.Оваа прекрасна бејзбол екранот сенка кутија совршено 20 baseballs дека вашиот teasured.14 и делови"W x 20.14 и делови"W x 20.Совршен Подарок за денот на Благодарноста, Божиќ, денот на Таткото, Роденден Ден, Дипломата и други уникатен јубилеј.доаѓа во едно парче.Pls се справи со внимание.Премиум изработка Црно Безбол се Прикаже Случај Кабинет страна направена од Цврсто дрво.Нашиот производ е направен од борови дрва.Нема собрание потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози