• Ново
DECOMIL - 3'x5' Знаме се Прикаже Случај, Цреша Заврши Сенка Кутија (Не за Погребување Погребот Знаме) со Кориснички Име Плоча

DECOMIL - 3'x5' Знаме се Прикаже Случај, Цреша Заврши Сенка Кутија (Не за Погребување Погребот Знаме) со Кориснички

DEN 1823.28
Залиха

Износ

Ве молиме мерка вашето знаме пред да го купат. - Собранието не е потребно.Зошто DECOMIL - 3 'x 5' Знаме се Прикаже Случај, Сенка Кутија (Не за Погребување Погребот Знаме), Цврсто Дрво, Цреша Заврши Застане? - Згодна Американски 3' x 5' Знаме се Прикаже Случај Кутија (НЕ Погребувањето или Погребот Големина Знаме Приказ на Случај). - На дисплејот случај има стакло предни.Убава цреша дрво заврши со чисто стакло, како и покаже како во сликите, да се создаде елегантен приказ со овој прекрасен приказ на случај.Божиќ, празници, помени, 4 јули, Воена Дена, Татко Дена.Секој производ доаѓаат со индивидуални кутија обвиткана со меур заврши и сунѓерот заштита и помина капка тест. - Во внатрешноста на Мерења : 14"WX10"X10".Цврста позадина има 2 силна закачалка за виси на ѕидот.САМО се вклопува 3'X5' знаме укината. ????????????????- ???????????????????????????? & ????????????????-???????????????????????????????? - Екранот случај има стакло предни.- Можете да ја ставите на маса или висат на ѕидот - Убава цреша дрво заврши со чисто стакло, како и покаже како во сликите, да се создаде елегантен приказ со оваа прекрасна прикаже случај.- Цврста позадина има 2 силна закачалка за виси на ѕидот. - Совршен Подарок за Ветерани Ден, Претседателот Ден, 4ти јули, Службеници, Специјални Сили, Добредојде Дома прослави денот на Таткото, на Мајката ден, Божиќ и други уникатни прилики.САМО се вклопува 3'X5' знаме укината. ???????????????? ????????????????????????????????????- Внатре Мерења : 14"WX10"X10".

Декларирани својства

Најдобри предлози