• Ново
Темелите Décor, Сенка Кутија, Магнетно - Бела

Темелите Décor, Сенка Кутија, Магнетно - Бела

DEN 638.88
Залиха

Износ

ВИСОК КВАЛИТЕТ на Изработени од МЕДИЈАПАН и обложен со бела боја.ЗА ОРКЕСТАРОТ - Користете го за да се монтира внесува ќе се дизајнирани и место нив на полиците, шалтери, десктоп, и повеќе.ДИМЕНЗИИ - Оваа рамка мерки 12 x 12 инчи.РАМКА САМО - Вметнете колекции се продава одделно.ПАКЕТ ИНКЛУЗИЈА - Доаѓа со магнетни сенка кутија само.Боја : Бела.

Декларирани својства

Најдобри предлози