• Ново
Деко 79 Сенка Кутија, 24 L x 2 W x 24 H, Бела

Деко 79 Сенка Кутија, 24 L x 2 W x 24 H, Бела

DEN 1473.60
Залиха

Износ

Плоштад ѕид оркестарот направени со 16 off-бела faux цветови поставени во четири реда во текот на платно ткаенина назад; природно дрво-како сенка кутија рамка со јасно капак.Цветни ѕид уметност со текстура вистински изглед faux цвеќиња со eggshell бела боја; сенка кутија рамки се потресени да се создаде дрво-како и текстура.Беж се зголеми ѕид уметност мерки 23.5"L x 2"W x 23.5"H и тежи 7 кг.; лесно да се откажам од страна на Д-прстен хардвер во грбот.Број на парчиња : 1.0. Овој природен флорални ѕид уметноста е поставена во потресени пченица беж плоштадот рамка со јасно покрие домување 16 eggshell бела боја, димензионални faux цвеќиња.Сместени во четири прави линии со четири цвеќиња во секој ред, во faux цвеќиња се почитуваат бел лен ткаенини поддршка.Богата текстура на beigey-жолта, eggshell бели цвеќиња во текот на неутрален-тон платно во дрво-како рамка им овозможува на овој сенка кутија ѕид уметност парче работат со било палета на бои и прави димензионални фокусна точка во секоја соба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

KAPIX Сенка Кутија 4x6 Слика Рамка со HD Plexiglass Длабоко Дрво Меморија Кутија се Прикаже случај за Цвеќиња,Билет,Сувенири,Keepsake,Медал,Уметност
  • Ново

KAPIX Сенка Кутија 4x6 Слика Рамка со HD Plexiglass Длабоко Дрво Меморија Кутија се Прикаже случај за Цвеќиња,Билет,Сувенири,Keepsake,Медал,Уметност

DEN 335.76

【Сенка Кутии】На 4x6 инчен сенка кутија рамка направена од МЕДИЈАПАН дрво со полиран shatterproof стакло предн