• Ново
Dakseng домашно Милениче Мачка Sarrier Куче Прашка Превозници за Мали Средни Кучиња и Големите Мачки со Прилагодливи Рака Дише Мрежа Куче Колички за Мали Кучиња

Dakseng домашно Милениче Мачка Sarrier Куче Прашка Превозници за Мали Средни Кучиња и Големите Мачки со Прилагодливи

DEN 544.32
Залиха

Износ

Куче прашка превозникот е направен од високо-квалитет и удобно дише памук.Многу меки кутре превозникот.На оф-бело домашно милениче патна торба е едноставен модерен изглед, лесно да одговара на сите видови на сопственикот облека.Широк мека рамо, рака ви помогне да се земе прашка превозникот лесно и го прави тоа на повеќето безбеден и удобен кутре превозници за мали кучиња и мачки превозници за големи мачки 20 кг.Безбедноста кука поврзување на домашно милениче е јака во торба може да се спречи вашето домашно милениче мачка или кучиња од паѓање од случајно.Надворешен џеб е достапна за мобилен телефон,внесете или измет кеси.Големина на : Мали за помалку од 8 кг мачка и 6 lbs куче.Медиум за помалку од 10 кг мачка и 8 кг куче.Голем за помалку од 20 кг мачка и 17 кг куче.

Декларирани својства

Најдобри предлози