• Ново
Бивол Игри - Прекрасен Крофни - 300 Голем Дел Сложувалка Multicolor, 18L X 18W

Бивол Игри - Прекрасен Крофни - 300 Голем Дел Сложувалка Multicolor, 18L X 18W

DEN 287.28
Залиха

Износ

Содржи 300 ГОЛЕМ дел сложувалка - овие парчиња се 33% поголем од стандардот парчиња мозаик за подобрување на умешност и сместување.Заврши големина е 21.25 x 15 инчи.Полна Боја Бонус постер вклучени за да им помогне во решавање.Произведени од премиум квалитет на материјали, вклучувајќи 100% рециклиран картон.Бивол Игри загатки се произведени со користење заштитна марка "Совршен Кадар" технологија за обезбедување на тесна interlocking се вклопуваат помеѓу парчиња.Ова 300-парче сложувалка, Прекрасен Крофни, е од Уметноста на Игра серија од Бивол Игри.Оваа загатка карактеристики асортиман на вкусни изглед крофни!Се изгуби во шлаг, sprinkles, и мрзнување како што ги спојува оваа радосна загатка.Парчиња на оваа загатка се 67% поголеми од традиционалните парчиња мозаик, што ги прави полесно да се види и задржете за мозаик пријатно искуство.Секој Бивол Игри сложувалка се произведени со користење премиум квалитет 100% рециклиран картон.s потпис Совршен Кадар™.Бонус загатка постер е, исто така, се вклучени, така што ќе имаат корисна референца за она што заврши мозаик треба да изгледа додека да се стави твое заедно.

Декларирани својства

Најдобри предлози