• Ново
СТП Кожа Тешко Школка Eyeglass Случај Очила за Чување Заштитни Случај за Очила Цртан филм Ветерници - 01

СТП Кожа Тешко Школка Eyeglass Случај Очила за Чување Заштитни Случај за Очила Цртан филм Ветерници - 01

DEN 2282.40
Залиха

Износ

Големина : прибл. 16.3 x 6 x 3.8 cm/6.4 x 2.36 x од 1,5 инчи.Пакет вклучуваат 1 x наочари случај, бојата на грбот е темно.Тешко Очила Случај за myopia очила или читање очила, да ги задржи вашите очила заштитени.Наредени со лен ткаенини, заштита на леќи од гребнатини и нечистотија.Ќе биде одличен подарок за вашите пријатели и најблиски.Бродови од Хонг Конг.Тешко очила случај заштити вашите очила од инциденти на леќи и штети на рамката.Површината е слој на кожа и Внатрешни работи е наредени.

Декларирани својства

Најдобри предлози