• Ново
Typecase Силикони Airtag Случај(4 Парчиња), Shockproof Анти-Нула Airtags Лепило Налепница, Анти-Изгубени Воздух Ознака Капакот на Држачот за Додатоци за Летало/Камера/TV Remote/Багаж/Ве

Typecase Силикони Airtag Случај(4 Парчиња), Shockproof Анти-Нула Airtags Лепило Налепница, Анти-Изгубени Воздух

DEN 167.76
Залиха

Износ

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со 100% задоволни одговор ПОБРЗО. 【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】 4 * Заштитни Носителот Налепница Покритие за Air Tag 2021. (не вклучуваат Air Tag). Со прецизни кроена, нашите школка на воздухот ознака заштитни случај носителот може лесно да се вклопи во вашиот воздух ознаки цврсто, така што не грижете се за тоа што ќе паднат. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Оваа лепило Airtag Носителот на кожата покривка, која би можела да се задржи вашиот воздух ознаки остане затворена и да се избегне Airtag лизгачки надвор случајно. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】Изработени од еко-пријателски флексибилни и мека течни силикони, тоа е многу лесно да се чистат, перат, анти-отпечаток, отпорно на Гребење и намалување заштита перформанси. [КОМПАКТЕН ДИЗАЈН] : Компактен дизајн за Air Tag самолепливи капакот на држачот за која лесно се вклопува на површината на објектот, остатокот увери дека ја исчистите површината на објектот пред да се користат.Можете да се држиме за Летало/Камера/TV Remote/Багаж/Велосипед Bicyle Планината/Автомобил/Безжична слушалка/слушалки и повеќе.Лесно да се задржи следење на нешто што сакате.И тоа нема да произведе никакви попречување на сигналот на производот.

Декларирани својства

Најдобри предлози