• Ново
Деца Таблета Покритие за Samsung Galaxy Tab Со T307 8.4,со Преклопна Рачка Стојат, Ротирачки Потпирачот,Тешки Солиден Shockproof Заштитни Случај Покрие Таблета Случај Капак ( Боја :

Деца Таблета Покритие за Samsung Galaxy Tab Со T307 8.4,со Преклопна Рачка Стојат, Ротирачки Потпирачот,Тешки

DEN 831.12
Залиха

Износ

【Прецизно Сечење】 : Прецизни отвори на заштитник случај да се овозможи пристап до сите контроли и карактеристики на таблет, порт приклучоци блокови прашина и остатоци од пристаништата која се издолжува век на уредот.】【Лесно да се инсталира : Вие не може да се стави на таблета во случај во неколку секунди, и флексибилен материјал обезбедува подобра заштита при обезбедувањето на вашиот лесна инсталација.Тоа е идеален подарок за девојки, жени, момчиња, мажи и пријатели на Божиќ, Годишнина, Нова Година е Ден и родендени.Овој таблет случај е лесно да се чисти и може да се чистат, па нема потреба да се грижите за децата добивање на тоа валкани.Вие не ќе го пропушти тоа!.Тоа е издржлив. 【Изградена-во 360 Rotatable Потпирачот&360-степен ротирачки преносни прстен 】360-степен ротирачки ротирачки заграда може да поддржуваат 3 агли (вертикална, хоризонтална, средината), многу погоден за гледање видеа, средби и патувања. 【Одличен Подарок】Концизен и дарежлив, не отстапува од вистинската дизајнот на таблет, обезбедува одредена гаранција, и нежно ја покажува убавината на таблета.【Модел Одговара】 Наменета исклучиво за Samsung Galaxy Tab Со T307 8. 【Изградена-во 360 Rotatable Потпирачот&360-степен ротирачки преносни прстен 】360-степен ротирачки ротирачки заграда може да поддржуваат 3 агли (вертикална, хоризонтална, средината), многу погоден за гледање видеа, средби и патувања.

Декларирани својства

Најдобри предлози