• Ново
за iPod Touch 7 / iPod Touch 6/ iPod Touch 5 Случај Теал Сина Искра Сјајот Шема, ABLOOMBOX Шок Мека Браник Тенок Гума Про Maxtective Случај со Засилен за iPod Touch 7 6 5 Случај

за iPod Touch 7 / iPod Touch 6/ iPod Touch 5 Случај Теал Сина Искра Сјајот Шема, ABLOOMBOX Шок Мека Браник

DEN 921.60
Залиха

Износ

Дизајниран за i Pod Touch 7 Случај i Pod Touch 5 Случај i Pod Touch 6 Случај, i Pod Touch 2019. Транспарентен TPU случај е направен од висок квалитет на анти-yellowing материјали, тенки и лесни-тежина, нуди максимална заштита и екстра трајност од гребнатини и хитови.Тенок Одговара, не го направите вашиот телефон да изгледа обемна; го Штити вашиот уред од гребнатини, испакнатини, и dings.Smart Дизајн, ви дава целосен пристап до секоја функционалност и сите копчиња, без отстранување.за i Pod Touch 7 / i Pod Touch 6/ i Pod Touch 5 Случај Теал Сина Искра Сјајот Шема, ABLOOMBOX Шок Мека Браник Тенок Гума Про Maxtective Случај со Засилен за i Pod Touch 7 6 5 Генерација Случај.

Декларирани својства

Најдобри предлози