• Ново
UGOcase iPad Mini Случај,Мини 2/3/4/5 Случај со Картичка Џеб & Рака на Рака, СТП Кожа Smart Потпирачот Заштитна Crossbody Торба Авто Спие Разбуди Случај со Молив Држач за iPad Mini 7.9 Табле?

UGOcase iPad Mini Случај,Мини 2/3/4/5 Случај со Картичка Џеб & Рака на Рака, СТП Кожа Smart Потпирачот Заштитна

DEN 575.76
Залиха

Износ

Пакет Вклучуваат 1 x UGOcase i Pad Mini 5/4/3/2/1 Случај 7. √ [Виткање Трибина] : Folio флип школка дизајн ви овозможи да наместите различни агли на гледање, како ви се допаѓа. √ [Квалитетен Материјал] : Направена со премиум СТП кожа надворешноста и мека микро-влакна внатрешни работи на обезбедување на цврст стисок и гарантира трајност.Картичката слотови се дизајнирани за да се стави вашиот бизнис картички/ банкарски картички/ SD дигитална картичка/ СМ картичка.9 инчен таблет на Apple i Pad Mini 5 2019 објавен и i Pad Mini 1/2/3/4 (Одговара модели : A1432/A1454/A1455/A1489/A1490/A1491/A1599/A1600/A1538/A1550).9 инчен 2019 (Модел : A2133 A2124 A2126 A2125); i Pad Mini 4 7. √ [Auto Разбуди/Спиење]:Изградена-во магнетна лента обезбедува sleep/wake функција, автоматски се буди или го става уредот на спиење, тоа може да ниска надолу потрошувачка на енергија и продолжување на i Pad живот.Хуманизирано Дизајн, Вграден во рака на рака за безбедна зафат, ова, исто така, има монтажни рамо, рака, мода и убав подарок за вас или вашите пријатели.9 инчен 2014 година (Модел : A1599 A1600); i Pad Mini 2 7.Smart Авто Разбуди/Спиење Функција Автоматски буди или става вашиот таблет кога капакот е отворена и затворена.√ [Компатибилност]:Флип i Pad Mini Случај се вклопува 7. √ [Мулти во Функција на Дизајнирање] : Опремен со картичка слотови, Apple молив носителот, џеб и рака на рака дизајн.

Декларирани својства

Најдобри предлози