• Ново
JRTAL Компатибилен со HP Chromebook x2 11 11-da0047nr Случај,Премија Вегетаријанска храна, СТП Кожа Тенок Folio Стојат Покритие за 11 HP Chromebook x2 11-daXXXX 11-da0047nr 11-da0097nr 11-da0013dx,Виолетова

JRTAL Компатибилен со HP Chromebook x2 11 11-da0047nr Случај,Премија Вегетаријанска храна, СТП Кожа Тенок Folio

DEN 359.76
Залиха

Износ

Специјално дизајниран за 11" HP Chromebook x2 11 11-da XXXX (11-da0000 11-da9999,како 11-da0047nr 11-da0097nr 11-da0013dx),ве молиме потврдете го вашиот таблет модел.Премиум СТП кожа надворешноста и мека микрофибер внатрешни работи - Сит се вклопуваат, лесни и заштитни.Виткање покрие преобразува случај да се застане со две агли : совршен секогаш кога ќе напишете некоја e-mail или да се види на филм.Карактеристики со штити грбот, рабови и агли на таблета од гребење и удари.Достапни во различни светла и забава бои.Отворете внатрешни работи џеб за лесно вметнување на вашиот уред и велкро размавта да се обезбеди во место.Функција : .Специјално дизајниран за 11" HP Chromebook x2 11-da XXXX 11-da0047nr 11-da0097nr 11-da0013dx Tablet,ве молиме потврдете го вашиот таблет модел.Премиум СТП кожа надворешноста и мека микрофибер внатрешни работи - Сит се вклопуваат, лесни и заштитни.Виткање покрие преобразува случај да се застане со две агли : совршен секогаш кога ќе напишете некоја e-mail или да се види на филм.Карактеристики со штити грбот, рабови и агли на таблета од гребење и удари.Достапни во различни светла и забава бои.Отворете внатрешни работи џеб за лесно вметнување на вашиот уред и велкро размавта да се обезбеди во место.Пакет се вклучени : 1 x СТП кожа случај.

Декларирани својства

Најдобри предлози