• Ново
UGOcase iPad Mini Случај,Мини 2/3/4/5 Случај со Картичка Џеб & Рака на Рака, СТП Кожа Smart Потпирачот Заштитна Crossbody Торба Авто Спие Разбуди Случај со Молив Држач за iPad Mini 7.9 Табле?

UGOcase iPad Mini Случај,Мини 2/3/4/5 Случај со Картичка Џеб & Рака на Рака, СТП Кожа Smart Потпирачот Заштитна

DEN 575.76
Залиха

Износ

Smart Авто Разбуди/Спиење Функција Автоматски буди или става вашиот таблет кога капакот е отворена и затворена.9-инчен 1 x Специјалното Пенкало & Ткаенина за Чистење [бесплатен дар].Хуманизирано Дизајн, Вграден во рака на рака за безбедна зафат, ова, исто така, има монтажни рамо, рака, мода и убав подарок за вас или вашите пријатели. √ [Auto Разбуди/Спиење]:Изградена-во магнетна лента обезбедува sleep/wake функција, автоматски се буди или го става уредот на спиење, тоа може да ниска надолу потрошувачка на енергија и продолжување на i Pad живот. ✈✈✈ Зошто Да Го Одберете Овој Случај ?Квалитет на Материјалот На надворешноста е направена од СТП кожа, а внатрешниот е наредени со не-нула microfibre материјал така што нема потреба да се грижите за каква било штета.Пакет Вклучуваат 1 x UGOcase i Pad Mini 5/4/3/2/1 Случај 7.Компатибилен Модел : i Pad Mini 5 7.Здрав Стои Со стојат функција за да се види видеа или филмови може да се ослободи рацете и ви донесе најмногу удобно гледање ангел.√ [Компатибилност]:Флип i Pad Mini Случај се вклопува 7.9 инчен 2014 година (Модел : A1599 A1600); i Pad Mini 2 7.Преден џеб овозможува да се преземат некои белешки, банки, слушалки или полнење кабел додека се во движење. √ [Мулти во Функција на Дизајнирање] : Опремен со картичка слотови, Apple молив носителот, џеб и рака на рака дизајн.9 инчен 2019 (Модел : A2133 A2124 A2126 A2125); i Pad Mini 4 7.Прецизни Cutouts Прецизни резервиран windows овозможи целосен пристап до сите функции (копчиња, звучници, камери, полнење пристаништа).Паричникот Funcrtion пред документ картичка џеб и внатрешни работи држачот за картички за зачувување на вашите ID/кредитни/дебитни картички, SD картички, фотографии, пари, имајте на ум,и др.

Декларирани својства

Најдобри предлози