• Ново
Shorkproof Тешко Пластика Случаи Livery Компатибилен за iPod Touch 5 Се со Спиењето Куче

Shorkproof Тешко Пластика Случаи Livery Компатибилен за iPod Touch 5 Се со Спиењето Куче

DEN 359.76
Залиха

Износ

Производот е направен под висока температура.Само Shorkproof тешко пластика случаи Livery компатибилен за ipod touch 5. Додаток Само.Уредот не е вклучен.Материјал : Трајни Тешко КОМПЈУТЕР.Shorkproof тешко пластика случаи Livery компатибилен за ipod touch 5 се со Спиењето Куче.Shorkproof тешко пластика случаи Livery компатибилен за ipod touch 5 се со Спиењето Dogmade со ABS.Ние може да дизајн свој слика на производи.Следните како : 1. Испратете ни слика која не помалку од 800*800 да ни мисла или нашиот пошта кутија.2. Ги собереш вашиот дизајн во 12 часот.3. Платите за вашиот дизајн.Добиете повеќе информации во врска со тоа, ве молиме контактирајте со нас.Најдолго време за испорака е 24 часа.

Декларирани својства

Најдобри предлози