• Ново
skko Гејмерски Слушалки Гејмерски Слушалки Жичен Слушалки PC Игри Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон, Слушалки Додатоци (Боја : Зелена)

skko Гејмерски Слушалки Гејмерски Слушалки Жичен Слушалки PC Игри Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон,

DEN 1622.40
Залиха

Износ

Име на производ, игри headset Whether тоа е далечинска контрола, no Color, Црна , Зелена , White Headphone тип, wired With или без микрофон, со wheat Headphone приклучок тип, двојно plug Headphone категорија, игри headset Wearing стил, носење на уво protection Plug дијаметар, 3.Обичај акустична платформа испорачува моќни, балансиран звук.Зачестеност одговор опсег, 20-20000 Hz Sensitivity, 16db/m WImpedance, 24ΩCable должина, 1.3, појавата на личноста, лесен дизајн, ефикасна редукција на шум, вистински квалитет на звукот.2, ве молиме имајте во предвид дека, поради различни монитори, може да биде малку боја разлика.4, силна компатибилност, лесно да се вклопи дизајн, полесни и повеќе одговара, повеќе меморија сунѓер, снимете ја вашата среќа.2, хуманизирано дизајн, невидливи поделба линија, јасен и прецизен звук, сите направени за звук, за доброто на среќа. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. 4, ултра јасно 7. Ние ќе ја испорача стварта во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 15-25 дена. 1, дијамант намалување на површината, лесен дизајн, персоналните изглед, светлината главата зрак, флексибилни намалување на шумот, вистински квалитет на звукот ефект. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување. 2, кул осветлување, силна компатибилност, лесно да се вклопи, полесни и повеќе одговара, снимете ја вашата среќа.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да се реши проблемот. Ако сè уште не може да ја примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани својства

Најдобри предлози