• Ново
Нерѓосувачки Челик Торта Нож Торта Нож од Нерѓосувачки Челик Торта Нож 3pcs/ Set Нерѓосувачки Челик Торта Нож за Декорација Професионална Алатка Кујна Шпатула

Нерѓосувачки Челик Торта Нож Торта Нож од Нерѓосувачки Челик Торта Нож 3pcs/ Set Нерѓосувачки Челик Торта Нож

DEN 506.16
Залиха

Износ

Материјал на торта нож е од не 'рѓосувачки челик, кој е од не' рѓосувачки и издржливи.Дршката на торта нож е изработен од пластика, и тоа е мека и лесно да се одржи на справи.Три различни големини на торта ножеви може да се користи за да се направи вашите торти во зависност од вашата потреба.Торта нож се користи за украсување и изедначување колачи.Торта нож е мазна, нежна и модерен.Може да се прават колачи за вашето семејство.Опис : Дали сакате да се направи колачи за вашето семејство?Нашата торта нож е добар избор за вас.Торта нож е од не ' рѓосувачки и издржливи, и пластични рака е мека и лесно да се одржи.Торта нож е корисна и практична објект Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични+ Нерѓосувачки Челик се Справи со Големина : прибл. 12.5 cm/ 4.92 во Сечилото Должина : околу. 12cm/ 4.72 во,16.8 cm/ 6.61 во, 22cm/ 8.66 во Боја : Црна+Сребро Тежина : околу. 300g Пакет листата : 3* Торта Ножеви .

Декларирани својства

Најдобри предлози