• Ново
НП Дигитални Решенија 200681 64 MB SmartMedia Картичка

НП Дигитални Решенија 200681 64 MB SmartMedia Картичка

DEN 287.76
Залиха

Износ

64 MB Smart Media мемориската картичка.Компатибилен со сите Smart Media-опремени со дигитални фото апарати кои поддржуваат 64 MB картички.Овозможува панорама функција кога се користи со изберете Олимп дигитални камери.Опис на производот Олимп Smart Media Картичка (64 MB) Престане жонглирање повеќе Smart Media картички, и да го замени ги сите со висок капацитет 64 MB Smart Media мемориската картичка.Олимп Smart Media картички се компатибилни со кој било производ што се користи Smart Media (3.3 V).Олимп Smart Media мемориски картички, исто така, направи панорама слики брзо со искористување на панорама функција во Олимп дигитални камери.

Декларирани својства

Најдобри предлози