• Ново
AordKing Прилагодливи Еластична Бенд Компатибилен со Samsung Galaxy Активен 2/Галакси Види Активен/Галакси Watch 3(41mm) Жени Еластичен Најлон Јамка Замена за Галакси Види 42mm(20mm)

AordKing Прилагодливи Еластична Бенд Компатибилен со Samsung Galaxy Активен 2/Галакси Види Активен/Галакси

DEN 167.76
Залиха

Износ

【20 MM Компатибилност】За Samsung Галакси Види 42mm,за Samsung Галакси Види Active2(40mm 44mm),за amazfit gtr 42mm,за Samsung Опрема S2 класичен, Опрема за Спорт; Huawei види 2 42mm рака И другите традиционални или Паметни Часовници со стандардот"20mm"повлечи ширина. 【Големина Huawei види 2 42mm рака.5.И други традиционални или Паметни Часовници со стандардот"20mm"повлечи ширина.Користете Прилики : Совршен за Одмор Партии, Свадба ден, birthday (Роденден), Валентин' ден, Мајчината ден, Божиќ, Денот на Благодарноста итн.Совршен подарок за вас и вашите пријателки!Напомена : Овој производ е на рака, не содржи види.Пријателски Потсетник:Поради Нашите производи се загадување-отпорни,затоа не се бара да се чисти секој ден.Ако треба да се исчисти,ве Молиме да се стави на watchstrap во чиста вода и додадете детергент,нежно тријте со вашите раце.Ве молиме не го стави во машина за перење.Една големина им одговара повеќе на зглобот,4.5-12 инчи,може да се протега на повеќе од 40cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози