• Ново
HEYOZURY Магнетни Силикони Компатибилен со Apple Види Бендови 7 45mm 41mm 44mm 40mm за Прилагодливи Јамка околу Рака Силни Магнетни 2021 Најновите Компатибилен iwatch Бенд 7 6 5 4 3 2 1 SE За

HEYOZURY Магнетни Силикони Компатибилен со Apple Види Бендови 7 45mm 41mm 44mm 40mm за Прилагодливи Јамка околу

DEN 479.76
Залиха

Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ❤ Компатибилни модели : Компатибилен со Apple Види Серија 7/6/5/4/3/2/1 / SE Nike+, i Watch 45mm 42mm 44mm 38mm 40мм.Погоден за сите 140mm-220mm зглобовите. ❤ Моден дизајн : "Дизајн" со лесни и едноставни бои, изгледа стилски и елегантен.Оваа Apple види бенд користи уникатен и иновативен дизајн, направен од силикон материјал, мека и издржливи, од чисто формално.Можете да ги купите различни бои и да ги користите според сцена и расположение. ❤ Квалитет карактеристики : Дами и мажи бендови се изработени од мек силикон и во комбинација со моќен магнетни да се спречи иритација на кожата и да се обезбеди удобно носење искуство.Надградена бенд може да биде adsorbed во било кое време, без разлика Дали ќе се работи или играње, на безбеден и сигурен магнетни бенд може да држете го гледате на вашиот зглоб. ❤ Погодни да се носат : Apple се види бенд е направен од силикон, што одговара на кожата и се чувствува добро, и е удобен за носење за долго време.Тоа е особено се препорачува за оние кои сакаат да се измери нивниот сон рекорд и отчукувањата на срцето до утрото.Вие нема да се чувствуваат непријатно и да го исклучи додека спие. ❤ Високо-квалитетна услуга по продажбата на : 90 дена гаранција по купувањето, ако вашиот производ има било какви проблеми или дефекти на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Декларирани својства

Најдобри предлози