• Ново
NICKSTON Браун Тенок Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно 3 и Чувство Smartwatches Домот Мека Кожа за на Рака Нараквица (4. Роуз Златна Боја Тока Адаптери, за Рамки)

NICKSTON Браун Тенок Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно 3 и Чувство Smartwatches Домот Мека Кожа за на Рака

DEN 623.76
Залиха

Износ

Сет Вклучува : 1 (Еден) Кожа Види Бенд (со 2x Адаптери и 1x Тока) Подготвени да го Прикачите на Smart Watch.Лесно / Брзо да го Инсталирате и полетување.Одберете Големина за Обратно 3 или Чувство и Тока Адаптери Боја од Варијации Мени.Овие бендови се вклопуваат зглоб големини од (5.50") до (7.75") / 139mm - 197mm.Димензии на Бендот : Долга Рака Должина 4.5" - 115mm / Краток Рака Должина 3" - 76mm / Тока 0.70" X 0.70" - 18mm X 18mm / Бендот Дебелина од 2,5 mm - 3мм.Доаѓа со NICKSTON Кутија како на Сликата !!.Компатибилен со Fitbit Обратно 3 и Разум !Smart Watch НЕ е Вклучен !!!Проверете Опис на Производот за Дополнителни Информации.Опис на производот : Додади Стил, Акцент и Карактер со оваа модерна Види Бенд.Направена од Високо Квалитетни Материјали.Уникатен Дизајн која го претвора вашиот часовник во Модерен Додатоци.Го подобрува и го комплетира вашиот изглед, стил, класа и карактер.Совршен Подарок за секоја пригода за Чистење : Бидејќи овој бенд е направен од природни материјали, тоа ќе мувла на вашиот зглоб и развој на возраст од патина заврши со текот на времето.Кожени бендот не е пот или водоотпорен.Ние препорачуваме ограничени да нема контакт со влага за да се намали промена на бојата-оштетување на бендот.Ако групата добива влажни и валкани ние препорачуваме користење на не-абразивни, lint-слободен крпа.Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.Чистење може да се направи со малку навлажнета крпа.Уживаат во свежо нов изглед со вашите додатоци и нека времето оди со стил!.

Декларирани својства

Најдобри предлози