• Ново
Smart Watch за Android и iOS Телефони се Компатибилни со iPhone, Samsung, Фитнес Тракер Водоотпорен Bluetooth Повик отчукувањата на Срцето Следи Дигитални Pedometer Стоперката Паметни Часов

Smart Watch за Android и iOS Телефони се Компатибилни со iPhone, Samsung, Фитнес Тракер Водоотпорен Bluetooth

DEN 1651.20
Залиха

Износ

【Точни Фитнес Тракер】- Висока јачина алгоритам за шифрирање за заштита на лични и пријатели " информации.Ви даде приватни и ексклузивни мал свет, се отвори шарени интелигентен живот. 【24/7 отчукувањата на Срцето Следи & Спиење Tracker】- Автоматски ги следи вашите реално време отчукувањата на срцето, крвниот притисок, крвта со кислород, и да се обезбеди сеопфатна анализа на вашиот сон квалитет (длабок сон,светлина спијам и се будам време) да ви помогне да развијат поздрав животен стил. 【Бирате и Одговори Bluetooth Повик】- По Bluetooth поврзува со телефонот.Можете и да остварувате повици директно преку watch (треба секогаш да се задржи врската со мобилен телефон, синхронизацијата на мобилен телефон за контакти и се јавите на рекорди. 【8 спортски режими】- Поддршка пешачење,трчање,возење велосипед,Скокни јаже,кошарка,пливање,бадминтон,фудбал, но, исто така, поддршка theintelligent идентификација на секојдневно вежбање, одење на патот towork, џогирање вежба по работа, евиденција на движење на песната. 【Прилагодите Вашиот Види Лицето】- Вграден избор на убави бира, поврзан на Стан повеќе од илјада бира за вас да се избере. 【Далечински Камера контрола】- Можете да го користите овој часовник да ги преземат слики со yourmobile телефонот далечински, и исто така можете да се фокусираат и да ги преземат слики со тресење на часовникот.

Декларирани својства

Најдобри предлози