• Ново
1Set Живина Хабитат Материјали од Животинско Жица Кафез Менгеме Автоматско Клешти/Биче Прстен Клешти + M Ноктите Птица Зајакот Кафез за Инсталација на Алатките Пилеш

1Set Живина Хабитат Материјали од Животинско Жица Кафез Менгеме Автоматско Клешти/Биче Прстен Клешти + M Ноктите

DEN 1183.20
Залиха

Износ

Име : Animal кафез менгеме.Материјал : висок квалитет на манган челик + пластика.Боја : сина + црвена.Примена : fox и mink кафези, зајакот кафези, гулаб кафези, итн.Овој производ е погоден за опсегот на два жица дијаметри подолу 1cm.Пакет се Вклучени : 1 Buc x Plier1 Компјутери x најголемиот Дел ноктите pliers600 Компјутери x M нокти(1 кутија)Топло потсетување : Поради рачни мерења, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2 mm.Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различните прикази, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Нашата посветеност : Обезбедување квалитет на производи и се надевам дека сите од нашите клиенти имаат подобра шопинг искуство.Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни, ние ќе ви помогне и да ви даде најдоброто решение!среќен шопинг! !.

Декларирани својства

Најдобри предлози