• Ново
Сет од 3 Готвење Концепт Десерт Снимен Очила (Пакување од 3)

Сет од 3 Готвење Концепт Десерт Снимен Очила (Пакување од 3)

DEN 311.76
Залиха

Износ

Им служи на мал десерт samplers, коктели, снимки, или стрелците во овие 3 пакети на прекрасен сет од 3 (9 вкупно) десерт снимен очила.Секој стакло е совршен за мерење од соодветната количина на алкохол во мешани пијалоци или други пијалаци.Секој сет е идеален за да се најде со вас во домот за лица или прослави, сервер за вашиот омилен десерт задоволство или пијалок во нив.Бидете екстра креативни и assort нив на врвот на табелата со различни од ореви и бонбони за сите на вашите гости да уживаат во.Класичниот дизајн на стакло го прави совршен за да се додаде во било тематските décor.Им служи на мал десерт samplers, коктели, снимки, или стрелците во овие 3 пакети прекрасен сет од 3 (9 вкупно) десерт снимен очила.Тие се совршени за мерење од соодветната количина на алкохол во мешани пијалоци или други пијалаци.Секој сет е идеален за да се најде со вас во домот за лица или прослави, сервер за вашиот омилен десерт задоволство или пијалок во нив.Бидете екстра креативни и assort нив на врвот на табелата со различни од ореви и бонбони за сите на вашите гости да уживаат во.

Декларирани својства

Најдобри предлози