• Ново
EuisdanAA 50Pcs 8мм Дупка Кол 0.31 инчи Пластични Заковки Fastener Крилата им Помогнам на Браник Клипови(50 piezas де 8 mm де diámetro де agujero де 0,31 pulgadas remaches де plástico sujetador Клипови де empuje де

EuisdanAA 50Pcs 8мм Дупка Кол 0.31 инчи Пластични Заковки Fastener Крилата им Помогнам на Браник Клипови(50

DEN 256.56
Залиха

Износ

Димензии : 23 x 18mm/0.Euisdan AA 50 Pcs 8мм Дупка Кол 0.31"; Глава Дијаметар(макс.79"; Вкупна Должина : 23mm/0.Производителот Дел Број : Пластични Push-Тип на Брана Retainer Клип; Другиот Дел Број : Завртка Фендер Тело Вратата Трим Панел Худ(Numero pieza де дел fabricante : Клипот де retención де parachoques де plástico tipo empuje; Otro numero parte de : Tornillo Фендер Тело Вратата Трим Панел Худ.31 инчи Пластични Заковки Fastener Крилата им Помогнам на Браник Clips These занитвам сврзувачки елементи се изработени од пластични материјали, погоден за автомобил употреба.71" (L * Макс.Г); Longitud del tallo : 20 mm / 0,79"; Longitud вкупно : 23 мм / 0,91";Tamaño del orificio де ajuste : 8 mm / 0,31"; Diámetro де ла cabeza (máx.Опис на Spanish50 piezas де 8 mm де diámetro де agujero де 0,31 pulgadas remaches де plástico sujetador Клипови де empuje де parachoques де guardabarros Tamaño : 23 x 18 mm / 0.) : 18 мм / 0,71"Aplicaciones1 : Moldura де burlete внатрешни работи де tarjeta де puerta Бранител; Aplicaciones2 : Клипови став alfombras де НАЈЛОН NAVIDAD ÁRBOL став alfombras; Материјал : Plástico Número де pieza де intercambio : Клипови де sujetador де remache де protección контра salpicaduras debajo del мотор; Contenido del paquete : 50 (+/- 2%) x remaches де plástico;Numero pieza де дел fabricante : Клипот де retención де parachoques де plástico tipo empuje; Otro numero parte de : Tornillo Фендер Тело Вратата Трим Панел Худ.Одговара Дупка Големина : 8mm/0.Г); Матични Должина : 20mm/0.Овие клипови се користи од страна на многу Занитвам пост притисок проширува нозе за брзо и трајно прицврстување.Applications1 : Defender Вратата Картичка Внатрешни работи Weatherstrip Калапи; Applications2 : НАЈЛОН БОЖИЌ ДРВО, Тепих на Подот Мат Клипови; Материјал : Пластика.Осветленост Дел Број : Под Моторот Поздравниот Guard Занитвам Fastener Клипови;Пакет Содржина : 50(+/-2%) x Пластични Заковки;(Numero де pieza де intercambio : Клипови де sujetador де remache де protección контра salpicaduras debajo del мотор; Contenido del paquete : 50 (+/- 2%) x remaches де plástico;.

Декларирани својства

Најдобри предлози