• Ново
EuisdanAA 100 Компјутери 7mm Дупка Кол 17mm Главата Пластични Заковки Fastener Притисни Клипови за Автомобил(100 piezas де 7 mm де diámetro де agujero де 17 mm де cabeza де plástico remaches sujetador клипови д?

EuisdanAA 100 Компјутери 7mm Дупка Кол 17mm Главата Пластични Заковки Fastener Притисни Клипови за Автомобил(100

DEN 251.76
Залиха

Износ

) : 17 mm / 0,67 pulgadas Longitud del tallo : 12 mm / 0,47 pulgadas; Longitud вкупно : 26 mm / 1.67 инчи(L*Макс.02 pulgadas; Боја де ла carcasa : негро.Овие клипови се користи од страна на многу Спецификација : Име на Производ : Пластични Занитвам Fastener Total Должина : 26mm/ 1.02 инчи; Школка во Боја : Црна(Longitud del tallo : 12 mm / 0,47 pulgadas; Longitud вкупно : 26 mm / 1.47 инчи Одговара Дупка со Дијаметар : 7mm/ 0.Г); Боја : Црна; Име На Производ : Клипови/Заковки/Fastener.47 инчи; Вкупна Должина : 26mm/ 1.Пакет Содржина : 100(+/-2%) x Пластични Заковки; Одговара Дупка Големина : 7mm/ 0.Осветленост Дел Број : Под Моторот Поздравниот Guard Занитвам Fastener Клипови; Производителот Дел Број : Пластични Push-Тип На Брана Retainer Клип; Другиот Дел Број : Завртка Фендер Тело Вратата Трим Панел Худ.02 pulgadas; Боја де ла carcasa : негро.Euisdan AA 100 Компјутери 7mm Дупка Кол 17mm Главата Пластични Заковки Fastener Притисни Клипови за Car These занитвам сврзувачки елементи се изработени од пластични материјали, погоден за автомобил употреба.67 инчи(Contenido del paquete : 100 (+/- 2%) x remaches де plástico; Tamaño del orificio де ajuste : 7 mm / 0,28 pulgadas; Diámetro де ла cabeza (máx.

Декларирани својства

Product Name:
Plastic Rivet Fastener
Total Length:
26mm/ 1.02inches
Material:
Plastic
Head Diameter(max.):
17mm/ 0.67inches
Stem Length:
12mm/ 0.47inches
Fit Hole Diameter:
7mm/ 0.28inches
Color:
Black
Package Includes:
100(+/-2%) x Plastic Rivet :
Description in Spanish :
100 piezas de 7 mm de diámetro de agujero de 17 mm de cabeza de plástico remaches sujetador clips de empuje para coche :
Tamaño:
26 x 17 mm / 1.02 x 0.67 pulgadas (L * Max.D); De color negro; Nombre del producto
Número de pieza de intercambio:
Clips de sujetador de remache de protección contra salpicaduras debajo del motor; Número de pieza del fabricante
Aplicaciones1:
Moldura de burlete interior de tarjeta de puerta Defender; Aplicaciones2
Contenido del paquete:
100 (+/- 2%) x remaches de plástico; Tamaño del orificio de ajuste
Longitud del tallo:
12 mm / 0,47 pulgadas; Longitud total

Најдобри предлози